היפרדות ביטנית

דנה חמו

“*פרופ’ דודאי היקר, לפני שנה … עברתי ניתוח אנדוסקופי מדהים לתיקון היפרדות שרירים טורדני ובקע טבורי. איפה אמצא מילים שיוכלו לגעת ולהסביר את מה שאני מרגישה ויודעת? איך אודה לך על כך שהיית כול כך, הרופא נאמן ויקר שאצלו אני הייתי העיקר. מדובר בחיי, בבריאותי, זה לא משחק זה אמיתי ואתה היית שם למעני ואיתי. המון תודה על היחס, האכפתיות, הזמינות וכמובן על התוצאות! חבל שלא שמעתי עליך קודם, זה היה חוסך ממני הרבה עגמת נפש, תודה מכל הלב, דנה חמו.”

סיני אברהם

“מספר חודשים לאחר ניתוח בקע טבורי שכשל הגעתי לד”ר משה דודאי להתייעצות. כבר בביקור הראשון הבנתי שהגעתי למקום ולאדם הנכון, הסבריו הרהוטים והברורים, הנעימות והרגישות שהפגין בלטו לאורך כל הדרך והובילו אותי לקביעת ניתוח מורכב ומשולב בו תוקנו הבקע הטבורי החוזר והפרדות שרירי הבטן הרפויים בו זמנית, ללא פתיחת בטן במקצועיות ובמומחיות תוך אנושיות יוצאת דופן. למרות מורכבות הניתוח הייתה התאוששות קלה וההחלמה התנהלה תוך פיקוח מתמיד, אכפתיות, סובלנות והדרכה ברורה וצמודה. זכיתי להכיר רופא יוצא דופן אשר בנוסף על היותו מומחה כירוגי מעולה הוא גם אדם משכמו ומעלה במערכת יחסיו עם מטופליו ועל כך אני מודה לו מקרב ליבי. בהערכה רבה, סיני אברהם.”

שמעון לוי

“לפני שנה וחצי עברתי ניתוח של תיקון בקע טבורי והיפרדות שרירי הבטן בשיטה אנדוסקופית ובידיים אמונות של *פרופ’ משה דודאי ועד היום הניתוח עבר בהצלחה רבה. אני מרוצה מאוד מהניתוח וכן חזרתי לרכוב על אופניים ולרוץ ואפילו יום לאחר הניתוח גם התחלתי ללכת על הרגליים ולאחר חודשיים וחצי ביצעתי טיול טרק באלפים. אני ממליץ על *פרופ’ דודאי בחום.”

מורן סופר

“נותחתי לפני שנה וארבעה חודשים לתיקון היפרדות שרירים ובקע טבורי חוזר בשיטה אנדוסקופית, זאת לאחר ששלושה שבועות קודם לכן עברתי תיקון של בקעים בשתי המפשעות. *פרופ’ דודאי – מנתח מקצועי ומסור לכל אורך הדרך, בעל אישיות נעימה ויחס לבבי. לאחר אבחון מספר בקעים שהצריכו 2 ניתוחים, החלמה ומעקב ממושך (כולל פיזיותרפיה). – היום אני מרגיש “כמו חדש” – כך זה מרגיש להיות בידיים הכי טובות! בהערכה רבה, מורן סופר. “

מורן סופר

“ל*פרופ’ משה דודאי – רב תודות על טיפול מקצועי ומסור. תודה על מעקב סדיר. הבחירה בך כמנתח ורופא משמע – להיות בידיים הכי טובות. תודה על אישיותך הנעימה ועל יחס אישי ולבבי. מאחל לך את כל הטוב שבעולם.”

עובדת בכירה בבנק

“עברתי לפני מספר חודשים ניתוח אנדוסקופי לתיקון היפרדות בטנית ובקעים על קו האמצע אצל *פרופ’ דודאי. ההחלמה הייתה מהירה, כאב קל בלבד לימים ספורים בלבד. מבחינה אסתטית אני כיום עם בטן שטוחה וצלקות מינוריות בלבד על קו הביקיני. בהחלט ממליצה.”

אופיר בקן

“עברתי אצל *פרופ’ דודאי ניתוח אנדוסקופי כפול. תחילה לתיקון בקע ספורטאים בשתי המפשעות, ולאחר התאוששות קלה ומהירה עברתי שלושה שבועות לאחר מכן תיקון אנדוסקופי משולב של בקע חוזר בקיר הבטן והיפרדות שרירים נרחבת. גם ניתוח זה עבר עם התאוששות קלה ומהירה ולאחר מספר ימים תפקדתי בחופשיות. היום הבטן שטוחה ואסתטית ואני חוזר לפעילות ספורטיבית. מאוד ממליץ לכל מי שיש לו בעיה של היפרדות שרירי הבטן או כל בקע אחר, להגיע לפרופ’ דודאי”

*דרך מזכירות המרפאה של ד״ר משה דודאי ניתן לקבל המלצה אישית ממטופלים. 
רונית סופר

“ברצוני להביע את תודתי והערכתי הרבה מקרב לב לפרופסור דודאי היקר, אשר היה היחידי מבין כל הכירורגים שנבדקתי על ידיהם שהייתה לו בינה וחסד לגאול אותי מכאבי הכרוניים שלא הרפו במשך שש שנים כול יום במשך כול היום. חייתי שש שנים עם כאבים כרוניים באזור המפשעות וחלל האגן, כאבים נוראיים שלא פסקו. אני מתאמנת מעל 20 שנה במשקולות, ספינינג, ריצה ועוד. אני אחרי (ב”ה) שלושה הריונות ולידות רגילות, לאחר הלידה השלישית (למעשה בהיריון עצמו) סבלתי מכאבים נוראיים במפשעות ובתוך חלל האגן הייתי אצל 6 רופאים המוגדרים כירורגים אחד מהם פרופסור בכיר בעל שם דבר, שניים מהם מן המובילים בתחום כירורגיה הפלסטית אף אחד מהם לא אבחן דבר. ראוי לציין כי הם לא זלזלו בטענותיי וניסו לעזור אך אף אחד לא איבחן דבר והכאבים לא פסקו, לא יכולתי להפסיק להיות בתנועה ולהתאמן, הייתי מגיעה לריצות של 17 ק”מ 20 ק”מ כי רק כך הכאב היה נרגע, הבטן הייתה תמיד נראית כתחילת היריון לא יכולתי לאסוף אותה פנימה כראוי למרות מעטפת שרירים חזקה. הכאב החל לטפס לחלל הבטן וכבר לא יכולתי לשבת מעוצמת הכאב. עד שב”ה הגעתי לפרופסור דודאי שברוב חכמתו הצרופה, ניסיונו ומומחיותו הרבה בבקעים איבחן בקע דו צדדי גדול + בקע ספורטאים הרניה טבורית והיפרדות שרירים גדולה (בניתוח עצמו התברר כמה גדולה היית ההיפרדות 30 ס”מ לאורך ו15 ס”מ לרוחב) ושאר הרופאים לא אבחנו זאת והם ניסו. למזלי הרב הגעתי לרופא מקצועי עם ניסיון רב ויכולת לבצע את הניתוח באופן מדהים ומושלם. לפני שנתיים, ההתאוששות לאחר ניתוח הבקעים במפשעה האנדוסקופי היה פשוט מופלא (חששתי מאוד) ללא כאבים!!!!! לאחר שבוע הייתי כבר בשיקום עפ”י הוראת הרופא גם זה עבר באופן פלאי ומושלם תודה להפנייה המושלמת של הרופא שלי לעידו דנה היקר והמקצועי. כמו כן לאחר הניתוח השני לאיחוי היפרדות הבטנית ותיקון הרניה בטבור (מתיחת בטן) ההחלמה להפתעתי היתה ב”ה ללא כאבים והחזרה לשגרה היתה מהירה מכשציפיתי, ראוי לציין כי ניתוח היפרדות שרירים הוא רפואי ולא קוסמטי אני אישית מרוצה  מהתוצאות ומודה ל*פרופסור דודאי היקר על פועלו ועל אנושיותו שהיה זמין תמיד לכל פנייה ושאלה שלי לפני ואחרי הניתוח אשרייך איש יקר והלוואי וכול הרופאים היו כמוך, שתועלת מטופליהם מול עיניהם לפני התועלת האישית שלך. בברכה בהערכה ובאהבה רבה, רונית סופר. “

עורך דין

“אני בן 34, חי ונושם אופנועים וספורט בעצימות גבוהה. לפני מספר שנים התחילו אצלי מיחושים בבטן ואי נוחות. כעבור זמן אף נוצרה בליטה בבטן, בחלקה התחתון. הייתי אצל רופאים רבים שלכולם היית תשובה זהה – אין לך כלום, הכל תקין. גם צילומי האולטרסאונד לא הצביעו על בעיה כלשהי. בהמלצת רופא ספורט התרגלתי ללכת עם בטן אסופה, אך כמובן שאת הבעיה לא פתרתי. לאחר שאי הנוחות גברה ובהמלצות חמות הגעתי אל *פרופ’ משה דודאי במהלך ספטמבר 2018. *פרופ’ דודאי קיבל אותי במרפאת שביפו, הקשיב לבעיות ולאחר בדיקות ותוך זמן קצר כבר ידע לומר שאני סובל מבקע דו צידי ומהיפרדות שרירים חמורה. הניתוח הראשון על פי המלצת *פרופ’ דודאי היה לתיקון הבקע הדו צידי שלאחריו, כעבור ימים בודדים חזרתי לשגרה מלאה וכעבור כשבועיים יכולתי לרכוב על האופנוע. הניתוח השני היה לתיקון ההיפרדות. הניתוח ארך כחמש שעות וחצי. כעבור כשבוע יכולתי כבר לחזור לעבודתי והמגבלות בתנועה פחתו וכמעט ולא היו מורגשות. כעבור כחודש הרגשתי שאני יכול לעשות כמעט כל פעולה אך נמנעתי בשל המגבלות של *פרופ’ דודאי. היום, כחודש וחצי לאחר הניתוח המיחושים מהם סבלתי חלפו, וצפויה לי עבודת שיקום של חיזוק השרירים. גם בנושא זה *פרופ’ דודאי מלווה ועובד עם הטובים בתחום. במשך כל התקופה *פרופ’ דודאי היה זמין וקשוב וכן צוות המרפאה. לאור הניסיון האישי שלי אני ממליץ בחום על *פרופ’ דודאי. בהצלחה !”

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח’ לואי פסטר 3,
גבעת אנדרומדה כניסה 11 קומה 4,
תל אביב 68036

טל’ 077-2307011

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח’ לואי פסטר 3, תל אביב

077-706-0496 | 052-406-2727

לשליחת הודעה למרפאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חייגו עכשיו 077-2307011