המלצות ספורטאים

פרופ’ משנה לכירורגיה, יוזוס, ארה”ב 1995 דודאי ניתח בשנים האחרונות בהצלחה מרובה כ- 900 ספורטאים בטכניקה אנדוסקופית שפיתח. בניהם שחקני נבחרת וליגת העל, רצי מרתון ועוד.

דר' משה דודאי חוות דעת של אבי ריקן

אבי ריקן,  שחקן כדורגל נבחרת ישראל ומכבי תל אביב

“לאחר שסבלתי חודשים מכאבים במפשעות עד חוסר יכולת לשחק המליצו לי להיבדק אצל *פרופ’ דודאי שאבחן אצלי פציעה במפשעות ובנוסף בשרירי הבטן. למרות שרצו לנתח אותי בשוויץ העדפתי את *פרופ’ דודאי שניתח אותי באנדוסקופיה בשתי המפשעות. החלמתי קל ומהר וחזרתי להתאמן ולשוב לכושר הקודם בהנחיתו .אני יכול להעיד בלב שלם שפרופ’ דודאי הוא כירורג ברמה עולמית מהטובים שיש ובנוסף רופא שדואג ואכפת לו מהמטופלים שלו.”

דר' משה דודאי המלצות של גל שיש

גל שיש, כדורגלן ישראלי המשחק בעמדת המגן השמאלי בקבוצת מכבי פתח תקווה

“בשל כאבים בבטן שהופיעו בזמן משחק, עברתי באוקראינה ניתוח שהסתבך וגרר החלמה ממושכת. תקופה קצרה לאחר ששבתי לשחק התיקון של הניתוח התפרק, וכך הגעתי ל*פרופסור דודאי בארץ. למרות הסיבוך של הניתוח מאוקראינה, הצליח *פרופסור דודאי לטפל בי במקצועיות ובמסירות רבה מאוד. לפי הנחית *פרופ’ דודאי חזרתי להתאמן ולבנות את כושר המשחק מחדש וללא מגבלה. אני ממליץ מכל הלב לכל ספורטאי וגם לא ספורטאי שסובל מבעיות של בקעים ופציעות בבטן ומפשעות, לפנות ל*פרופסור דודאי שהוא מקצוען מספר 1 ורופא אנושי ומסור.”

המלצה על דר' משה דודאי

קובי דג’אני, כדורגלן ישראלי המשחק בעמדת הקשר האחורי בקבוצת הפועל מרמורק

“חודשים סבלתי מכאבים במפשעות בזמן המשחקים עד חוסר יכולת להמשיך לשחק. לא הצליחו לאבחן ולטפל בי נכון עד שהגעתי ל*פרופ’ דודאי שאבחן הרניה של ספורטאים בשתי המפשעות וניתח אותי בשיטה האנדוסקופית. עברתי קל את הניתוח וכבר בשבוע הראשון אחרי הניתוח התחלתי להתאמן ולחזור לכושר משחק בהדרגה. המלצתי לשחקנים אחרים וחברים ללכת ל*פרופ’ דודאי  ואני ממשיך להמליץ.”

המלצה על דר' משה דודאי

ירין חסן, כדורגלן ישראלי המשחק בהפועל פתח תקווה בעמדת הבלם

“חודשיים סבלתי מכאבים במפשעה ובטן תחתונה ללא יכולת לשחק ולתפקד. *פרופ׳ דודאי אבחן מייד ובמדויק את הפציעות שלי וניתח אותי בלפורוסקופיה. חזרתי להתאמן כמעט מיד ולאחר 3 שבועות לשחק ללא מגבלה. היום אני מתפקד טוב יותר מאשר בתקופה שלפני הפציעה. אני ממליץ לכל ספורטאי לא לבזבז זמן ולהגיע מיד ל*פרופ׳ דודאי לקבל אבחנה ולטיפול מקצועי מעולה.”

דר' משה דודאי המלצות ספורטאים מוחמד גדיר

מוחמד גדיר, חלוץ הפועל באר שבע ונבחרת ישראל

“לאחר יותר מחצי שנה שהייתי בפציעה, חזרתי לשחק. גורמים רבים עזרו לי אולם בראש ומעל לכל אני חייב את חזרתי ותודתי ל*פרופסור משה דודאי. במשך התקופה טופלתי והתייעצתי עם מומחים רבים בכדי לפתור את הפגיעה ביכולתי לרוץ ולבעוט, אולם רק כשהפעתי ל*פרופ׳ דודאי הוא אבחן במדוייק את הפציעה הקשה שנבעה מניתוח שעברתי בזמנו בצפון. *פרופ׳ דודאי ניתח אותי בשיטה האנדוסקופית בניתוח שהוא פיתח לפציעות מפשעה ושרירי הבטן. עשרות שחקנים לפני עברו את אותו הניתוח אצלוץ לאחר הניתוח התחלתי בשיקום על פי הפרוטוקול של ה*פרופסור ובתאום עם הצוות הרפואי בבאר שבע. לאורך כל השיקום הוא היה איתי, מנחה ותומך והבטיח לי שאחזור לשחק עם אותן יכולות מלפני הפציעה. האמנתי בו כרופא וכאדם ובזכות זאת חזרתי לשחק. אני יכול להמליץ בכל פה לספורטאים פצועים במפשעה ושרירי הבטן לפנות ל*פרופסור משה דודאי.”

דר' משה דודאי המלצות של רמי גרשון

רמי גרשון – בלם של נבחרת ישראל וקבוצת מכבי חיפה

“אחרי אין ספור פגישות עם רופאים, דעות של מומחים, בדיקות ואי וודאות ארוכה של חודשים, *פרופ’ דודאי אבחן אותי תוך שתי דקות וידע בדיוק מה צריך לעשות. בתור אחד שעבר הרבה פציעות ספורט, ניתוחים ופגש המון רופאים, התרשמתי מאוד מהמקצועיות של *פרופ’ דודאי, לפני ואחרי הניתוח. עברתי ניתוח בלפרוסקופיה לתיקון שתי המפשעות והטבור ותוך ימים ספורים החלמתי לגמרי. שבוע אחרי הניתוח כבר חזרתי לבלגיה והתחלתי להתאמן.”

חוות דעת דר' משה דודאי - ליאור לוי

ליאור לוי – כדורגלן ישראלי המשחק בעמדת המגן בהפועל ראשון לציון

“סחבתי פציעה של הרניה של ספורטאים מתחילת העונה שמנעה ממני להתאמן ולבסוף לשחק וזאת למרות כל מיני טפולים. *פרופ’ דודאי אבחן את הבעיה וניתח אותי בשיטה אנדוסקופית בשתי המפשעות. אחרי שבוע שבתי להתאמן ולאחר חודש לשחק בכושר כמו לפני הפציעה. *הפרופסור כירורג גדול, אדם אכפתי והכתובת לכל מי שיש לו בעיה.”

חוות דעת על דר' משה דודאי מאת רן יצחק

רן יצחק, כדורגלן ישראלי המשחק בעמדת החלוץ בקבוצת הפועל כפר סבא

“משכתי פציעה במפשעות בעונה הקודמת שהסתבכה עד חוסר יכולת לבעוט ולהבקיע גולים במחנה האימונים. הומלץ לי על ידי אנשי מקצוע וחברים להגיע ל*פרופ’ דודאי שאבחן את בעייתי במהירות ודייקנות. נותחתי בגישה אנדוסקופית בשתי המפשעות וכבר שישה ימים לאחר הניתוח התחלתי להתאמן ולשקם את השרירים בכדי לשוב לשחק במהירות ואף לחזור להבקיע גולים. אני ממליץ בחום לכל ספורטאי שזקוק לפנות ל*פרופ’ דודאי שהוא כירורג ספורט הטוב ביותר אולם גם רופא אחראי שלווה אותי אישית לאורך כל תקופת שיקומי.”

המלצות של ספורטאים - דר' דודאי

אמרי פרסיאדו, אלוף ישראל בריצה ל-100 מטר, 2014-2016

“בקיץ השנה נפצעתי במפשעה ושרירי הבטן והגעתי למצב שלא יכולתי לרוץ ולבצע פעולות פשוטות. מהמלצות חברים ובירור אונליין הבנתי ש*פרופסור משה דודאי הוא המומחה בארץ לפציעות בקע ספורטאים עם תוצאות ניתוחים מצויינות. ה*פרופסור היה איתי לאורך כל הדרך מהכנה לניתוח, הניתוח, והשיקום והוביל אותי לחזרה מלאה ומהירה לריצה תחרותית. היום אני בדרך לשבור את השיא הקודם. אני ממליץ לכל ספורטאי – אם יש לך פציעה במפשעה ושרירי הבטן, *פרופסור משה דודאי הוא הכתובת.”

קראו ראיון עם *פרופ’ דודאי שפורסם באתר הספורט one.co.il

משה דודאי: הרופא שמציל את הכדורגלנים מפציעות הבקע
דוקטור משה דודאי

*פרופ’ משה דודאי מופיע באתרים הרפואיים להלן של מומחים בתחומם:

מהעיתונות:

קני סייף, שחקנה של גנט ונבחרת ארה״ב, יעבור ניתוח בקע אצל ד״ר משה דודאי

ליאור ראובני – הפועל עמק יזראל

“הופניתי לדר’ דודאי בשל חשש לבקע. כבר בפגישה הראשונה הבנתי שני דברים בסיסיים: האחד, האבחנה הרפואית המדויקת והמקצועית ומתן כיוון ופתרון מיידי. השני, נפגשתי עם רופא מומחה, אבל קודם כל נפגשתי עם אדם משכמו ומעלה. לפני הפגישה עם דר’ דודאי חוויתי מתח וכאב רב. ,דר’ דודאי הסביר לי בסבלנות ובהרחבה את מהות הבעיה, את דרך הטיפול ואת קצב ההחלמה הצפוי. תוך ימים ספורים עברתי את ניתוח בקע הספורטאים בהצלחה רבה, ואני חוזר לפעילות במהירות, בדיוק כפי שתיאר ותכנן זאת דר’ דודאי. במהלך תקופת ההחלמה דר’ דודאי מלווה אותי בעידוד ובעצה נבונה. נראה שהתמזל מזלי שהגעתי לרופא הטוב ביותר שיכולתי לאחל לעצמי .”

עורך דין

“אני בן 34, חי ונושם אופנועים וספורט בעצימות גבוהה. לפני מספר שנים התחילו אצלי מיחושים בבטן ואי נוחות. כעבור זמן אף נוצרה בליטה בבטן, בחלקה התחתון. הייתי אצל רופאים רבים שלכולם היית תשובה זהה – אין לך כלום, הכל תקין. גם צילומי האולטרסאונד לא הצביעו על בעיה כלשהי. בהמלצת רופא ספורט התרגלתי ללכת עם בטן אסופה, אך כמובן שאת הבעיה לא פתרתי. לאחר שאי הנוחות גברה ובהמלצות חמות הגעתי אל *פרופ’ משה דודאי במהלך ספטמבר 2018. *פרופ’ דודאי קיבל אותי במרפאת שביפו, הקשיב לבעיות ולאחר בדיקות ותוך זמן קצר כבר ידע לומר שאני סובל מבקע דו צידי ומהיפרדות שרירים חמורה. הניתוח הראשון על פי המלצת *פרופ’ דודאי היה לתיקון הבקע הדו צידי שלאחריו, כעבור ימים בודדים חזרתי לשגרה מלאה וכעבור כשבועיים יכולתי לרכוב על האופנוע. הניתוח השני היה לתיקון ההיפרדות. הניתוח ארך כחמש שעות וחצי. כעבור כשבוע יכולתי כבר לחזור לעבודתי והמגבלות בתנועה פחתו וכמעט ולא היו מורגשות. כעבור כחודש הרגשתי שאני יכול לעשות כמעט כל פעולה אך נמנעתי בשל המגבלות של *פרופ’ דודאי. היום, כחודש וחצי לאחר הניתוח המיחושים מהם סבלתי חלפו, וצפויה לי עבודת שיקום של חיזוק השרירים. גם בנושא זה *פרופ’ דודאי מלווה ועובד עם הטובים בתחום. במשך כל התקופה *פרופ’ דודאי היה זמין וקשוב וכן צוות המרפאה. לאור הניסיון האישי שלי אני ממליץ בחום על *פרופ’ דודאי. בהצלחה !”

איתן ברנר – רץ 100מ’

“באפריל האחרון אובחן אצלי בקע ספורטאים, פציעה שהשביתה אותי וגרמה לי לסיים את עונת התחרויות לריצת 100 מטר מוקדם מהצפוי. לאחר נסיונות כושלים של פיזיותרפיה הכאבים לא עברו והבנתי שעליי לנקוט בדרך כירורגית. כשהגעתי ל*פרופסור דודאי הבנתי שאני בידיים טובות, אדם נעים שטיפל וניתח אלפי ניתוחים כאלה בהצלחה רבה בחייו ומבין את הבעיה ממקור ראשון. הניתוח היה מהיר ויעיל, *פרופסור דודאי אף הרגיע אותי והפיג את חששותי מהרדמה כללית.. ההחלמה אמנם הייתה איטית אצלי אך *הפרופסור עמד לצידי לאורך כל הדרך, פקח על השיקום הספורטיבי וענה על שאלות בסבלנות. כעת אני חזרתי לפעילות מלאה.”

דרור גבעון רוטר, אמן ויזם

“אני חובב ריצות למרחקים ארוכים, לאחר מספר שבועות בהם סבלתי מלחצים שונים לכוון המפשעה, הגעתי לפגישה עם ד”ר דודאי אשר איבחן בקע ספורטאים משולב עם בקע רגיל וטבורי. כאשר ברור היה לי עד כמה חשוב עבורי להחלים במהרה ולהיות כשיר ללא שום מגבלה בחיי היום-יום, קבעתי תור לניתוח. במהלך תקופת הניתוח קיבלתי יחס מקצועי ואישי וכשבוע לאחר הניתוח כבר חזרתי בהדרגה לרוץ. ארבעה שבועות לאחר הניתוח רצתי ריצות של כ-10ק”מ ומעלה כולל אינטרוולים, אימוני כח וכו’ – סדר גודל של בסה”כ מעל 100ק”מ בחודש התאוששות. מבחינתי עצם האפשרות לחזור לפעילות מלאה כחודש לאחר הניתוח הוא למעשה האישור שבחרתי נכון, בחרתי בד”ר דודאי, ממליץ גם לך.”

שרון אללוף בן 15 – לוחם איגרוף תאילנדי

“הגעתי ל*פרופסור משה דודאי אחרי כאבים של שנה.
עשיתי הפסקה של כמה חודשים כי חשבתי שזה יעזור, וברגע שחזרתי לפעילות חזרו הכאבים ואפילו לתפקד בפעילות היום יומיות לא הצלחתי. עברתי אצל *פרופסור דודאי ניתוח של בקע + בקע ספורטאים + קרע בשתי המפשעות + קרע בטבור. ניתוח מאוד קשה ומסובך שאני לא יכול לחשוב על מישהו אחר חוץ מ*הפרופסור שהייתי מוכן לסמוך עליו לנתח אותי. אחרי שבועיים בעצתו של *פרופסור דודאי התחלתי שיקום אצל המשקם / קוסם יובל קפיטולניק אחרי שבוע כבר התחלתי לרוץ שוב ואחרי חודש אני כבר כשיר לפעילות מלאה שוב. אני מרגיש הרבה יותר חזק ובכושר מלפני הניתוח והכל הודות ל*פרופסור משה דודאי. באולטרסאונד הלחיצו אותי ואמרו לי שאני לא יוכל לחזור יותר לפעילות ספורטיבית בגלל חומרת הפציעה. ו*פרופסור דודאי הוכיח לי שאין דבר כזה בלתי אפשרי. היום אני מוכן יותר וחזק יותר מתמיד.”

רשף רדין, רו״ח

“הגעתי ל*פרופסור דודאי לקראת סוף יולי 2015, בשל פציעת בקעים קשה וכואבת, אשר קטעה את הכנותיי למרתון אמסטרדם. עוד בשיחתנו הראשונה בטלפון ה*פרופסור הרגיע אותי שגם לאחר ניתוח אוכל לחזור לפעילות מלאה ולהיות מוכן למרתון בזמן, לאחר פיזיוטרפיה. קיבלתי ממנו יחס VIP ונקבע לי ניתוח תוך 4 ימים בלבד משיחתנו הראשונה.למרות הניתוח המורכב שעברתי, אשר כלל איחוי מספר בקעים וטיפול בפציעת ספורטאים שרק הוא אבחן ולא נצפתה כלל ב-US שעברתי לפי כן וע”י כירוג רגיל, והכאבים שסבלתי מייד לאחריו, תהליך ההחלמה שלי אכן היה מהיר וחזרתי לאימונים. תוך כחודשיים וחצי מהניתוח בלבד הצלחתי לסיים בהצלחה והנאה רבה מרתון מדהים ואפילו בפחות מ-4 שעות. כמו כן אציין את יחסי האנוש הטובים והאכפתיות של ה*פרופסור. תודה רבה על הכל!”

אפרת בריזל, אמו של דניאל בן ה-16.5, משחק כדורגל בנוער של הפועל תל אביב

“זוהי הזדמנות להודות לד״ר דודאי. מעבר למקצועיות שקטונתי מלהתייחס אליה, רציתי להקיר תודה על היחס החם, הסובלני, ההסברים המפורטים וסבר הפנים הנעים. נראה שכל הבדיחות שרצות על מנתחים ממש לא חלות עליך (: “

*דרך מזכירות המרפאה של ד״ר משה דודאי ניתן לקבל המלצה אישית ממטופלים. 

אני פיזיוטרפיסט ספורט מוסמך. כמו כן אני מתמחה בשיקום לאחר ניתוח.

יש לי מכון גדול ופעיל בשם ספורט קליניק

אני מבצע את השיקום הספורטיבי של החולים שד״ר דודאי מנתח: כדורגלנים, ספורטאים וגם אנשים שאינם עוסקים בספורט וסובלים מכאבים בגב-רגליים.

אנו בקשר מקצועי מספר שנים ויחדיו פתחנו את הפרוטוקול לשיקום ספורטיבי לאחר ניתוחים. כמו כן, אני מפנה אליו ספורטאים מקצועיים וחובבנים שני מזהה בעיה אצלהם במהלך עבודתי.

הניסיון שלי מהעבודה עם ד״ר דודאי ומתוצאות הניתוחים שלו הוא יותר מצויין.

מדובר באיש מקצוע מעולה, כירורג מוכשר ואיש שכיף להיות איתו.

המלצה על דר' דודאי

עידו דנה | פיזיותרפיסט מוסמך, B.P.T

דר' דודאי - המלצות ספורטאים
המלצות על דר' דודאי מאת לידור כהן
דר' משה דודאי המלצות ספורטאים מוחמד גדיר

מוחמד גדיר ו*פרופ’ משה דודאי

המלצות כדורגלנים - דר' דודאי

*פרופ’ דודאי ביחד עם קני סייף – 

שחקן נבחרת ארה”ב, נפצע ששיחק בנבחרת וטס באופן דחוף להינתח ע”י דודאי

קני סייף על דר ממליץ על דר' משה דודאי
טל מכלוף ממליץ על דר' משה דודאי

מתן אוחיון ו*פרופ’ משה דודאי

המלצות ספורטאים על דר' משה דודאי

טל מכלוף ו*פרופ’ משה דודאי

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח’ לואי פסטר 3,
גבעת אנדרומדה כניסה 11 קומה 4,
תל אביב 68036

טל’ 077-2307011

לשליחת הודעה למרפאה

רח’ לואי פסטר 3,
גבעת אנדרומדה כניסה 11 קומה 4,
תל אביב 68036

info@Hernia-Excellence.com

פקס 077-7062024

לשליחת הודעה למרפאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonחייגו עכשיו 077-2307011