המלצות ניתוחי בקע מפשעתיים

בשלושים השנים האחרונות ניתח דר’ דודאי באלפי מטופלים בהצלחה מרובה בטכניקה אנדוסקופית שפיתח

ליאור ראובני – הפועל עמק יזרעל

“הופניתי לדר’ דודאי בשל חשש לבקע. כבר בפגישה הראשונה הבנתי שני דברים בסיסיים: האחד, האבחנה הרפואית המדויקת והמקצועית ומתן כיוון ופתרון מיידי. השני, נפגשתי עם רופא מומחה, אבל קודם כל נפגשתי עם אדם משכמו ומעלה. לפני הפגישה עם דר’ דודאי חוויתי מתח וכאב רב. ,דר’ דודאי הסביר לי בסבלנות ובהרחבה את מהות הבעיה, את דרך הטיפול ואת קצב ההחלמה הצפוי. תוך ימים ספורים עברתי את ניתוח בקע הספורטאים בהצלחה רבה, ואני חוזר לפעילות במהירות, בדיוק כפי שתיאר ותכנן זאת דר’ דודאי. במהלך תקופת ההחלמה דר’ דודאי מלווה אותי בעידוד ובעצה נבונה. נראה שהתמזל מזלי שהגעתי לרופא הטוב ביותר שיכולתי לאחל לעצמי .”

רשף רדין, רו״ח

“הגעתי ל*פרופסור דודאי לקראת סוף יולי 2015, בשל פציעת בקעים קשה וכואבת, אשר קטעה את הכנותיי למרתון אמסטרדם. עוד בשיחתנו הראשונה בטלפון ה*פרופסור הרגיע אותי שגם לאחר ניתוח אוכל לחזור לפעילות מלאה ולהיות מוכן למרתון בזמן, לאחר פיזיוטרפיה. קיבלתי ממנו יחס VIP ונקבע לי ניתוח תוך 4 ימים בלבד משיחתנו הראשונה.למרות הניתוח המורכב שעברתי, אשר כלל איחוי מספר בקעים וטיפול בפציעת ספורטאים שרק הוא אבחן ולא נצפתה כלל ב-US שעברתי לפי כן וע”י כירוג רגיל, והכאבים שסבלתי מייד לאחריו, תהליך ההחלמה שלי אכן היה מהיר וחזרתי לאימונים. תוך כחודשיים וחצי מהניתוח בלבד הצלחתי לסיים בהצלחה והנאה רבה מרתון מדהים ואפילו בפחות מ-4 שעות. כמו כן אציין את יחסי האנוש הטובים והאכפתיות של *הפרופסור. תודה רבה על הכל!”

דרור גבעון רוטר, אמן ויזם

“אני חובב ריצות למרחקים ארוכים, לאחר מספר שבועות בהם סבלתי מלחצים שונים לכוון המפשעה, הגעתי לפגישה עם ד”ר דודאי אשר איבחן בקע ספורטאים משולב עם בקע רגיל וטבורי. כאשר ברור היה לי עד כמה חשוב עבורי להחלים במהרה ולהיות כשיר ללא שום מגבלה בחיי היום-יום, קבעתי תור לניתוח. במהלך תקופת הניתוח קיבלתי יחס מקצועי ואישי וכשבוע לאחר הניתוח כבר חזרתי בהדרגה לרוץ. ארבעה שבועות לאחר הניתוח רצתי ריצות של כ-10ק”מ ומעלה כולל אינטרוולים, אימוני כח וכו’ – סדר גודל של בסה”כ מעל 100ק”מ בחודש התאוששות. מבחינתי עצם האפשרות לחזור לפעילות מלאה כחודש לאחר הניתוח הוא למעשה האישור שבחרתי נכון, בחרתי בד”ר דודאי, ממליץ גם לך.”

אפרת בריזל, אמו של דניאל בן ה-16.5, משחק כדורגל בנוער של הפועל תל אביב

“זוהי הזדמנות להודות לד״ר דודאי. מעבר למקצועיות שקטונתי מלהתייחס אליה, רציתי להקיר תודה על היחס החם, הסובלני, ההסברים המפורטים וסבר הפנים הנעים. נראה שכל הבדיחות שרצות על מנתחים ממש לא חלות עליך (: “

אפרים ארבל – עיתונאי

“לפני כעשור המליצו חברים ורבנים לפנות לדר’ דודאי לצורך בצוע ניתוח לפרוסקופי של בקעים בשתי המפשעות שלי. בפגישתי עמו התרשמתי ממיומנותו וגישתו האישית והחלטתי להנחת על ידו בלפרוסקופיה. חצי יום לאחר הניתוח הייתי על הרגליים ושבתי לפעילותיי כשעד היום לא הייתה לי כל בעיה או הפרעה מהניתוח. דר’ דודאי הוא בעל מקצוע מעולה ורופא מסור ואני ממליץ עליו בכל פה כפי שהמליצו לי.”

אבי כהן

“אני רוצה להודות ל*פרופ’ דודאי . קודם כל כבר שמגיעים אליו זוכים להקשבה שבדרך כלל לא מקשיבים מרופאים, ללא התנשאות ועם הרבה סבלנות כדי להגיע לריפוי והחלמה בדרך הטובה ביותר. גם למי שיש בעיה קלה רצוי להגיע למנתח ברמה שלו כדי להימנע תקלות. המקרה שלי היה קשה במיוחד, וכבר ימים ספורים אחרי הניתוח אני מרגיש שיפור ניכר ומקווה לחזור לפעילות גופנית בהדרגה בזמן הקרוב. תודה רבה.”

תמיר ויצמן, בן 43, איש עסקים

“מזה 12 שנים סבלתי מהרניה במפשעה אולם חששתי לעבור ניתוח. ההרניה הפריעה לחיי , התבלטה החוצה והייתי צריך להחזירה ידנית עד שנכלאה ללא יכולת לחזור. הופניתי בהמלצה ל*פרופ’ דודאי שהתגלה לי כאדם חיובי ואכפתי וכירורג מיומן ביתר ובעל מוניטין בינלאומי. *פרופ’ דודאי מצא דרך למנוע ניתוח חירום ולהחזיר ההרניה וניתח אותי בלפרוסקופיה לאחר יומיים. באותו זמן של הניתוח ביצע *פרופ’ דודאי בהצלחה מרובה גם ניתוח לתיקון הרניה במפשעה בצד השני וכן בטבור, סה”כ שלוש הרניות מורכבות בו זמנית! תוך פחות משבוע שבתי לפעילות מלאה. אני שמח שפגשתי ב*פרופ’ דודאי בשל אישיותו הנעימה ומומחיותו היוצאת דופן ואני ממליץ בחום לכל חברי ומכירי לפנות אליו ללא היסוס.”

שלומית צוברי, מטפלת הוליסטית

“חששתי ביותר מהניתוח של הבקע בטבור ובמפשעה אולם הניתוח המצויין והיחס המרגיע והתומך עזרו לי לעבור את הניתוח למרות חששותיי. אני ממליצה על *פרופ׳ דודאי – כירורג טוב ורופא תומך ומבין.”

“בנובמבר 2014 עברתי ניתוח הרניה מפשעתי דו צדדית בגישה הלפרוסקופית. הניתוח היה כישלון חרוץ, בעקבות הניתוח המדובר עברתי מסכת של ייסורים. מסיום הניתוח היו לי כאבים שלא פסקו והמשיכו מספר חודשים אחריו. בעקבותיהם הלכתי לבדיקת אולטרסאונד והסתבר שבצד שמאל הבקע חזר, בצד ימין קיים ממצא החשוד לבקע חוזר ונודע לי הגרוע מכל, בעקבות הניתוח הלפרוסקופיה נוצר לי בקע גדול גם בטבור!, הגעתי לניתוח עם שני בקעים ועכשיו יש לי שלושה!

הבנתי שנותחתי וטופלתי ברמה מחפירה והיה לי ברור שאני חייב להגיע למנתח אחר, והפעם על סמך המלצות אישיות. לאחר בדיקה מעמיקה הגעתי למזלי ל*פרופסור משה דודאי. דודאי טיפל בי במסירות ומקצועיות. עברתי אצלו ניתוח במאי 2015 בשיטה פתוחה בצד שמאל על מנת לתקן את הבקע החוזר ואת הבקע שהניתוח הראשון יצר לי בטבור. בצד ימין הושאר לשלב השני בתיקון. לאחר הניתוח של דודאי הסתבר לי שהרשת בצד שמאל זזה ממוקמת מעל הבקע ושהבקע שהניתוח יצר לי בטבור היה גדול מאוד. עם זאת שהניתוח השני היה בשיטה פתוחה גם בצד השמאלי וגם בטבור, ההחלמה ממנו הייתה קלה בהרבה מהניתוח הראשון, עוד הוכחה לרמתו הנמוכה של הניתוח הראשון.

לאחר הניתוח בבדיקת אולטרסאונד חוזרת נראה בברור שגם בצד ימין הבקע חזר! כמובן שחזרתי להיבדק אצל *פרופסור דודאי ונותחתי על ידו במרכז הרפואי ברמת אביב. לאחר הניתוח התאוששתי בקלות ובביקור דיווח לי דודאי שהוא כלל לא מצא זכר לרשת באזור הבקע!

השנה האחרונה הייתה קשה מאוד עבורי ועבור משפחתי, נולד לי ילד שלא יכולתי להרים ולטפל בו. אני עוסק בספורט אך השנה הייתי מוגבל ביותר, ובנוסף אני עובד בעבודה מבצעית ובעקבות הניתוחים לא עבדתי תקופה ארוכה וזה פגע בי ובמשפחתי כלכלית בצורה קשה.

למזלי הרב הגעתי ל*פרופסור דודאי שפשוט הציל אותי במקצועיות מהתסבוכת של הניתוח הכושל. דודאי היה קשוב לי ולכל טענותיי, הוא תמך, עזר ויעץ לי בכל אשר שאלתי ודרש לשלומי כל הזמן. אני ממליץ לכל מי שצריך ניתוח בקע לשקול היטב למי לפנות וללא היסוס אני ממליץ על *פרופ’ דודאי.”

תומר רייניץ

שחר מנדלמן, עו״ד

“אחר שנים של פעילות ספורטיבית רצופה, לרבות השלמת ריצת מרתון, החלו אצלי כאבים באזור הבטן שהלכו והחמירו עד כדי חוסר יכולת לבצע פעילויות יומיומיות בסיסיות. לאחר אינספור פגישות יעוץ עם מומחים בכירים, בדיקות שונות ותסכול רב משפציעתי לא אובחנה, פגשתי ב*פרופ׳ דודאי שתוך דקות אבחן כי מדובר בבקע של ספורטאים , והמליץ לי לעבור ניתוח בשיטה אנדוסקופית במטרה לפתור את הפציעה. תוך שבוע נותחתי על ידי *פרופ׳ דודאי וכיום אני פעיל ספורטיבית כבעבר והכאבים חלפו כלא היו. *פרופ׳ דודאי היה ברור וחד באבחנו וחד משמעי באשר לאופן פתירת הפציעה. מעבר להיבט המקצועי, ולא פחות חשוב, הכרתי רופא אכפתי שליווה אותי לאורך כל התהליך ההחלמה. נדיר במחוזותינו.”

ד”ר רות מילר, מומחית לרפואת שיניים לילדים

“לפני 5 חודשים עברתי ניתוח אצל ד’ר דודאי. הגעתי אליו לאחר יותר משנה של סבל רב, שלא אובחן כראוי, והגביל אותי מאוד בתפקודי. הידע והמקצועיות של ד”ר דודאי הובילו אותו לאבחנה מהירה וטיפול בהתאם. התחושה שיש מי שדואג לי ושאפשר לסמוך עליו הובילה אותי לכתוב מכתב המלצה זה. ד”ר דודאי הוא מסוג הרופאים הנדירים, שאני מודה לבורא על שפגשתי אותם. שילוב של מומחיות ומקצועיות ללא פשרות עם טוב לב וחום אנושי, דאגה ואכפתיות. גם לאחר הניתוח ד”ר דודאי התעניין בתהליך ההחלמה, תמך,עזר, ונתן מענה לכל פנייה.

אני חושבת שתחום ניתוחי הבקע של הספורטאים, לפחות בארץ, אינו מפותח דיו. רופאים רבים שפניתי אליהם לא ידעו לאבחן את הבעיה, וגם לאחר ששמעו את המקרה, הרימו גבה. העובדה היא, שכיום, לאחר הניתוח, נעלמה הבעיה, ואיני מוגבלת כלל.

בברכת בריאות שלמה, ממליצה על הטיפול אצלו בפה מלא.”

אברמן מריוס, פנסיונר מכונאי מטוסים לשעבר

“איני אדם צעיר וגם עברתי ניתוח ראות ובעיות רפואיות אחרות. שנים היה לי בקע מפשעתי מימין שהחל לגדול ולהפריע וכן בקע טבורי. *פרופ’ דודאי העביר אותי ברור רפואי מקיף וקפדני כהכנה לניתוח ובהמשך ביצע ניתוח בקע מפשעתי תוך שימוש  באנדוסקופיה וגם תיקן את הבקע הטבורי בהצלחה מרובה. החלמתי בקלות תוך ימים מועטים וחזרתי לפעילות רגילה. אני ממליץ בכל פה על *פרופ’ דודאי שהינו כירורג מיומן ואחראי וגם אדם אכפתי.”

אורי גולדשטיין, מהנדס

“עברתי ניתוח לפרוסקופי של שני בקעים במפשעה וכן בטבור והחלמתי מהר מאוד ובקלות. אני חייב לציין את המיומנות הגבוהה של *פרופ׳ דודאי ואת היחס האישי שקבלתי ממנו. אני ממליץ ביותר לכל הזקוקים לניתוח בקע להגיע ל*פרופ׳ דודאי. הוא כירורג מעולה ואדם טוב.”

עמית, שרה ומיקי עוזאי

“ברצוננו להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור בבננו עמית. אתה ידוע ונחשב כרופא מצוין, אבל, משהו שהוא הרבה יותר חשוב זה האנושיות שבך. לכל אורך הדרך היית קשוב לעמית ולנו, הבנת את הדאגה שלנו, הייתה לך אוזן קשבת ורגישה ועל כך תודתנו הגדולה. הרגשנו בכל התקופה של ההחלמה שיש לנו למי לפנות ויש לנו על מי לסמוך וזה ממש לא מובן מאליו. תבוא על הברכה!״

מיכל בר אל, מנהלת

“ל*פרופ׳ דודאי הגעתי מכיוון שחיפשתי מומחה לבקעים היות ועברתי 4 ניתוחים קיסריים וסבלתי מכאבי בטן ובקע בולט וכואב בטבור. *פרופ׳ דודאי אבחן את הבעיות המורכבות שלי ובניתוח אחד תיקן את כל שלושת הבקעים. *פרופ׳ דודאי הוא כירורג מעולה והוא התייחס אלי בנעימות, דבר שמחתי עליו במיוחד לאור רגישות הבעיה שהייתה לי.”

דר׳ אליהו כהן, רופא משפחה

“הגעתי ל*פרופ׳ דודאי לאחר שניתוח לפרוסקופי שעברתי נכשל וסבלתי מכאבים ובקע חוזר. חיפשתי מומחה לבקעים ו*פרופ׳ דודאי נתגלה ככזה, בעל יכולת כירורגית מעולה שתיקן את הבקע החוזר במיומנות. מעבר לכך, פגשתי ברופא רגיש, נעים וסבלני שתמיד קשוב לצורכי ושאלות המטופל. אני ממליץ בחום לפנות אליו בנושא בקעים.”

*דרך מזכירות המרפאה של ד״ר משה דודאי ניתן לקבל המלצה אישית ממטופלים. 

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח’ לואי פסטר 3,
גבעת אנדרומדה כניסה 11 קומה 4,
תל אביב 68036

טל’ 077-2307011

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח’ לואי פסטר 3, תל אביב

077-706-0496 | 052-406-2727

לשליחת הודעה למרפאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonחייגו עכשיו 077-2307011