אודות

810_2222

פרופ' משה דודאי

מצוינות בניתוח בקע בלפרוסקופיה, בקע של ספורטאים ופציעות במפשעות

ד״ר משה דודאי, פרופסור לכירורגיה, הינו חבר ביותר מעשרה איגודים כירורגיים מקצועיים ישראלים ובינלאומיים לניתוחים לפרוסקופיים ובקעים, כולל באיגוד לרפואת ספורט. היה מהראשונים בעולם לפתח וליישם את הגישה הלפרוסקופית לתיקון בקע של לספורטאים ופציעות ספורט במפשעות והיפרדות שרירי בטן. הוא טיפל בשיטה זו בהצלחה באלפי מטופלים.​

פרופ' דודאי הינו גם ממציא ומפתח מכשור כירורגי לפרוסקופי לתיקון בקע, וקיבל שלושה פטנטים עליהם.

​קרוב ל30 שנות ניסיון בתיקון בקע בלפרוסקופיה ואלפים רבים של מנותחים עם תוצאות מצוינות הם כרטיס הביקור של דר' דודאי.

השכלה וניהול

  • דר' משה דודאי – פרופסור משנה לכירורגיה באוניברסיטת יוזוס, בטסדה מרילנד ארה"ב, יסד ומנהל את "הרניה אקסלנס". פרופ' דודאי, בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה סיים את התמחותו הכירורגית בהדסה ובהמשך ניהל את המחלקה הכירורגית בביקור חולים בירושלים ואת השרות הבריאטרי והלפרוסקופי במשגב לדך בירושלים. בזמן שהותו בארה"ב, מונה פרופ' דודאי ליועץ כירורגי ומנהל תכנית לכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת במרכז הרפואי הלאומי של הצי בבטסדה מרילנד. משמש היום מנהל של יחידת בקע ספורטאים, בבית החולים 'מרב'.
  • פרופ' דודאי הוא מחלוצי ניתוחי ההרניה בלפרוסקופיה בעולם ובארץ. פרקים על הטכניקות הניתוחיות שפתח לניתוחי הרניה לפרוסקופים התפרסמו בספר הלימוד 'הרניה' המפורסם של ניהוז, בספר האנטומיה הלפרוסקופית שכתב עם גרי ווינד ובספרים ומאמרים נוספים. הוא היה חבר בצוות של החברה העולמית לניתוחי הרניה אנדוסקופים שכתבו את ההנחיות לניתוחי הרניה לפרו-אנדוסקופים וכתב את הפרק של בקע הספורטאים, כמו גם את העדכון שלו וכן פרק בנושא בקע ספורטאים בספר הלימוד 'הרניה לפרו-אנדוסקופית' החדש שהתפרסם. פרופ' דודאי היה עורך הווידאו בעיתון לפרוסקופי מוביל והיום הוא עורך ראשי של עיתון כירורגי בינלאומי וחבר מערכת בכמה עיתונים כירורגים אינטרנטיים. פרופ' דודאי חבר באיגודים כירורגים רבים כולל באיגודים לניתוחי הרניה, לפרוסקופיה וכירורגיה הישראלי, האמריקאי והאירופאי, משתתף ומרצה בכנסים שלהם.

ניתוחים ייחודיים שפותחו:

  • ב 1994 פרופ' דודאי פרסם את הטכניקה הלפרוסקופית שלו לניתוחי בקע מפשעתי הכוללים את Dudai Butterfly' , Dudai Tora-Dual scroll' שחלקים ממנה מיושמים במקומות רבים.
  • ב 1997 פיתח פרופ' דודאי את הטכניקה האנדוסקופית לניתוחי בקע ספורטאים Release & Reinforce Technique – RRT , אותה הוא מיישם מאז בהצלחה רבה ליותר מ800 ספורטאים.
  • ב 2017 פיתח פרופ' דודאי טכניקה חדשנית אנדוסקופית לתיקון בקעים והפרדות שרירים בדופן הבטן הקדמית Extended Endoscopic Hernia & Linea Alba Reconstruction Glue – eEHLAR glue
  • פרופ' דודאי הינו ממציא ומפתח מכשור כירורגי לתיקון בקע, וקיבל אישור לשלושה פטנטים אמריקאים ואירופאים.

הכרה בינלאומית במומחיותו של פרופ' דודאי ללפרוסקופיה ובקעים:

מומחיותו בתחום הכירורגיה הלפרוסקופית הובילה אותו להיבחר ל-

כתבות מהתקשורת אודות דר׳ משה דודאי

לצפייה בשאר הסרטונים לחצו כאן

יותר מ 20 שנות ניסיון בתיקון בקע בלפרוסקופיה ומאות רבות של מנותחים עם תוצאות מצוינות הם כרטיס הביקור של פרופ' דודאי

להזמנת תור לבדיקה ויעוץ

רח' לואי פסטר 3, תל אביב

077-2307011 | 052-406-2727

לשליחת מייל

לשליחת מייל

Call Now Buttonחייגו עכשיו 077-2307011